عناوین اخبار واطلاعیه ها

  نمایشگاه توسعه نوآوری و فناوری های پایدار

 

 

نمایشگاه توسعه نوآوری وفناوری های پایدار رویدادی ممتاز برای حوزه توسعه پایدار است. این نمایشگاه با تمرکز برتوسعه ارتباط بازارهای در حال ظهور با تکیه بر دانش نوین یک جایگاه بین المللی را در پویاترین کارگروه علمی و صنعتی فراهم می آورد .فرصت بسيار مغتنمي است تا فعالان در اين حوزه  دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.

این نمایشگاه  متخصصان صنعت را قادر می سازد تا نظرات خود را با تصمیم گیرندگان کلیدی سازمان های مهم و نهادهای دولتی، پژوهشگران,مخترعان و صاحبان ایده و تکنولوژی در میان گذاشته و در مورد روند های اخیر به بحث و گفتگو بپردازند.

 کارگاه های آموزشی با تمرکز بر موضوعات کلیدی روند فرآیندهای کاربردی خواهد بود که یکی از بخش های برجسته  نمایشگاه  محسوب می شود.

 

در مورد نمایشگاه توسعه نوآوری و فناوری های پایدار  
 

بیشتر بدانید
 

مهمترین مأموریت ما حضور موثرتر و بی دغدغه تر شما در این نمایشگاه است. به شما اطمینان می دهیم ، تمام تلاش همکاران توانمند ما، ارائه خدمات با کیفیت مطلوب و مورد نظر شماست. در ادامه مجموعه کاملی از خدمات، برای حضور درنمایشگاه فراهم آمده است:

 

ارائه آخرین دستاوردهای نوآور فن آوری پایدار روز  دنیا 

 

فراهم ساختن  تعاملات چند جانبه بین سازمانی

کمک به تقویت توان واحد های تحقیق و توسعه از طریق تبادل اطلاعات فنی با فراهم ساختن بستر ارتباط صنعت و مراکز علمی

عقد قراردادهای بازرگانی در زمینه مبادله کالا، خدمات و اطلاعات فنی دعوت از مدیران ارشد سازمان ها و نهاد های دولتی جهت حمایت و بستر سازی تعاملات راهبردی علم و فناوری های پایدار

توسعه اشتغال پایدار با دعوت از صنعت گران موفق جهت ارائه تجارب حرفه ای در پنل های علمی

حمایت از ایده های و اختراعات پایدار قابل تجاری سازی تحت عنوان جایزه علمی

 

 

...........................................................................
شرایط حضور در نمایش به زودی اطلاع رسانی میگردد.
...........................................................................
 

 این صفحه در حال بروز رسانی است...

 

ورود به سیستم